Powierzchnia: 125 m2

Zakres prac: projekt wnętrz

Typ projektu:

Data ukończenia: 2015

Projekt wnętrz mieszkania z klimatem.

Projekt powstał w miesiąc, budowa trwała dwa, dobór tkanin i zakupy drobiazgów zajęły ostatni miesiąc. Moi szczęsliwi klienci zamieszkali w cztery miesiące od zlecenia projektu! Wnętrza właśnie ukończone wyglądają jakby właściciele mieszkali tu od dawna. Pełne ciepła, bogate w faktury i szlachetne tkaniny. Rozświetlone połyskiem stali i starannie dobranym oświetleniem. Projekt obejmował wszystkie elementy wykończenia, od podłóg po narzuty. Meble zostały zaprojektowane specjalnie do tego mieszkania, podobnie jak biblioteka w gabinecie, kuchnia, zabudowa pokoju dzieci, meble w sypialni i garderobie.

projekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słoma

projekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata SłomaPowstało eleganckie wnętrze, pełne oryginalnych rozwiązań. Szuflada w pokoju dziecięcym kryjąca łóżko gościnne i miękka tapicerowana ściana, to oryginalne pomysły specjalnie do tego małego pokoju. Niewielkie przestrzenie zostały powiekszone dzięki zastosowaniu jasnych kolorów i luster. Światła zostały tak rozmieszczone, aby dodać wysokości pomieszczeniom. Piękna lampa Vertigo nad stołem do kawy i dwie kuliste lampy Toma Dicksona w kolorze mosiądzu w jadalni dopełniają stylu.

projekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata SłomaŚciany w łazienkach zostały wykończone tapetą z trójwymiarowym wzorem. Podwieszona umywalka osadzona w białym marmurowym blacie i lustro w srebrnej ramie robionej ręcznie, nadały elegancji małej łazience. W toalecie dla gości położyliśmy na ścianach tapetę w ciepłym odcieniu szarości. Umywalka nablatowa z ceramicznym korkiem (estetyczne rozwiązanie stosowane w wybranych umywalkach Villeroy & Boch) wspiera się na pięknym marmurowym blacie.W sypialni i salonie znalazły się malowane szafki z odzysku, które dobrze czują się w towarzystwie nowoczesnych dodatków. Odważne połączenie nierdzewnej polerowanej stali z mosiądzem, a do tego mocny akcent turkusowej kanapy – to lubię!

projekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słoma

Agata Słoma architektprojekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słoma

Projekt wnętrz tego mieszkania powstał z zaufania, jakim obdarzył mnie właściciel, z wysokich wymagań odnośnie funkcjonalności rozwiązań, z nieoczywistych połączeń i wielu rozmów o marzeniach, pragnieniach, o tym, czym jest mieszkanie. Udało się spełnić oczekiwania : ) Z niecierpliwością czekam na kolejny tak niezwykły projekt! Z pozdrowieniami dla wszystkich miłośników ciepła w domu, klimatu i koloru. Zapraszam na http://www.facebook.com/OMIIarchitecture – dzieje się wiele!

Agata

PS. Zdjęcia są również mojego autorstwa : )

DSC_7591