PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 

Projektowanie wnętrz mieszkań, domów, hoteli, restauracji to specjalność studia projektowego Omii

W jaki sposób powstanie Twoje wnętrze?

Na początku możesz zadzwonić do mnie lub wysłać mail. Usiądziemy przy kawie i porozmawiamy o tym czego potrzebujesz i jak to sobie wyobrażasz. Poznamy się, doradzę, pomogę, pokażę Ci jak wiele masz możliwości.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, w następnym kroku uzgodnimy wspólnie harmonogram i budżet. Zacznę pracę nad projektem. Przeniosę na papier Twoje marzenia, nadam im formę, zrobię techniczne projekty. Obejrzymy je razem, uzgodnimy co należy poprawić. Gdy już zaakceptujesz projekt, zrobię zestawienie potrzebnych materiałów – od farb, płytek, podłóg, przez drzwi, klamki, meble kuchenne, krany, przyciski, włączniki i wiele więcej, po meble i tkaniny. Tutaj kończy się etap projektowania i zaczyna realizacja, prace wykończeniowe. W trakcie prac odpowiadam na bieżąco na pytania wykonawcy i Twoje. Co kilka dni osobiście sprawdzam jakość wykonanych prac. Na koniec wspólnie odbieramy prace od wykonawcy, zgłaszamy ewentualne uwagi i gdy już wszystko wygląda tak jak powinno, można zacząć meblowanie.

Możesz też wszystkie prace powierzyć OMII i odebrać klucze do gotowego mieszkania. W Twoim imieniu poprowadzę budowę, skoorydynuję prace, zamówię wszystkie materiały. Rozumiem Twoje potrzeby, umiejętnie stosuję nowe technologie, projektuję odpowiedzialnie z dbałością o Twoje zdrowie, środowisko, klimat we wnętrzu. Dbam o Twój budżet, jeśli potrzebujesz zorganizuję profesjonalny przetarg na wykonawcę. Otrzymasz dokumentację uwzględniają zagadnienia akustyki we wnętrzach.Od ponad 20 lat projektuję wnętrza i meble, zarządzam realizacją prac budowlanych dla indywidualnych inwestorów i komercyjnych inwestycji.

Poszerzam wiedzę na bieżąco, oferuję najwyższy standard usług architektonicznych.

Opracuję dla Ciebie:

KONCEPCĘ PROJEKTU

WIZUALIZACJE

PROJEKT WYKONAWCZY

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

SPORZĄDZĘ ZESTAWIENIE KOSZTÓW REALIZACJI

ZARZĄDZĘ I SKOORDYNUJĘ PRACE WYKOŃCZENIOWE

Wizualizacja wnetrza

projektowanie wnętrz warszawa

 

 

 

Agata słoma architekt

Agata słoma projekty

Agata słoma architekt Widoki kuchni Agata SłomaRzut kuchni Agata słoma

 

 

Polecam artykuł o tym, co warto wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy z architektem: https://omii.pl/co-uwzglednic-w-umowie-z-architektem/ Więcej o kosztach projektu  https://omii.pl/ile-kosztuje-projekt-wnetrza/ Zapraszam do kontaktu: https://omii.pl/kontakt/

Załączone zdjęcia zawierają moje projekty wnętrz, wybrane fragmenty dokumentacji.

Wybrane realizacje możesz zobaczyć tutaj: https://omii.pl/realizacje/

Zapraszam serdecznie 

Agata Słoma