Warsztaty projektowania wnętrz

“Odkryj swoje Wnętrze”

– pod takim tytułem odbyły się majowe Warsztaty projektowe OMII.

Agata Sloma warsztaty

Warsztaty projektowania wnętrz OMII to masa twórczej radości, efektem której jest odkrycie unikalnego, osobistego stylu wykończenia wnętrz!

Po krótkim wstępie, każda z Pań – ponieważ tym razem warsztaty odbyły się w SPA (!) tylko dla Ladies – zrobiła własnoręcznie “moodboard”, czyli tablicę własnych inspiracji. Spośród kilkuset zdjęć rozmaitych wnętrz, w różnych kolorach i stylach, Panie wybrały te, które najbardziej odpowiadają ich osobistym klimatom, potrzebom i marzeniom.

Agata Sloma warsztaty

Do fotografi dodałyśmy wspólnie materiały, tapety, tkaniny obiciowe, skóry w różnych kolorach, drewno, a nawet gipsowe i szkalane elementy. Przygotowałam materiały o rozmaitych fakturach i wzorach, tak aby udało sie dopasować je do każdego stylu i do wielu nastrojów.

Agata Sloma warsztaty Agata Sloma warsztaty

I tak w atmosferze relaksu, przy lampce szampana i filiżance pysznej kawy, powstały pomysły na nowe aranżace w domu, na podkręcenie klimatu w domu, a czasem na gruntowny remont!

warsztaty OMII warsztaty projektowania wnetrz

Następnego dnia ćwiczyłyśmy w praktyce wykorzystanie zdobytej wiedzy (o sobie !). Majac do dyspozycji zakamarki hotelu i SPA, kolorowe dodatki i akcesoria, poduchy, koce, tkaniny oraz …zabytkową maszynę do pisania, kreatorki własnych stylów urządziły fragmenty przestrzeni tak, jak każda miała ochotę, po swojemu. Na początku zadanie wydawało się trudne, ale już po chwili, gdy każda z Pań zerknęła na swój moodboard, kreatywność nie miała granic!

Warsztaty projektowania wnetrz warsztaty projektowania wnętrz

Cel warsztatów – odkrycie własnego stylu we wnętrzu i trening w terenie – został osiągnięty!

Po warsztatach usłyszałam od jednej z Pań, że wycinanki z papieru to bardzo relaksujące zajęcie i że wróciły wspomnienia z przedszkola. Myślę, że to wspaniały efekt uboczny pobytu w SPA!

Serdecznie zapraszam wszytkich chętnych na kolejne warsztaty projektowania wnętrz, nie tylko do Warszawy.

Zgłaszajcie chęć udziału mailem na adres: agata.sloma@omii.pl

Tematy dopasowuję do Waszych potrzeb, więc piszcie proszę w mailu jakie zagadnienia Was interesują!

Pozdrawiam ciepło

Agata