Powierzchnia: 72 m2

Zakres prac: projekt wnętrz

Typ projektu:

Data ukończenia:

Turkusowo, żółto, zielono, kolorowe mieszkanie gotowe!

Kolejna realizacja gotowa 🙂 Przybędzie jeszcze lustro w przedpokoju i obrazy na ścianach. Zapach kawy już jest! Mieszknie jest niewielkie, ale dzięki pomysłowym rozwiązaniom czujemy tutaj przestrzeń!

kolorowe mieszkanie Warszawa architekt wnętrzagata-sloma-projekt-8kolorowe mieszkanie projekt wnętrz Agata Słoma

Salon pełen soczystych kolorów, otwarta kuchnia wykończona płytkami marmuru, sypialnia w spokojnych kolorach, wygodny gabinet, który jest zarazem pokojem gościnnym, duża łazienka, garderoba i pralnia w pomieszczeniu gospodarczym – a to wszystko na niespełna 70 m2 ! Lampy dekorują i dodają blasku, to biżuteria dla domu. W mieszkaniu jest kilka rodzajów drzwi: lustrzane drzwi powiekszające przestrzeń, przesuwne drzwi i ukryte w ścinie – a wszystkie zostały zaprojektowane specjalnie do tego wnętrza i wykonane przez zaprzyjaźnionego stolarza. Podobnie jak wolnostojące meble w salonie – witryna, szafka pod telewizorem, oraz pozostałe meble wbudowane na stałe: szafka z siedziskiem w przedpokoju, biblioteka, szafy i kuchnia – te wszystkie meble zostały zaprojektowane indywidualnie.

kolorowe mieszkanie projektowanie wnętrz Warszawa Agata Słomakolorowe mieszkanie architekt wnętrz Agata Słomaagata-sloma-projekt-3

W gabinecie pojemne półki mieszczą obszerną bibliotekę, segregatory, przeszklone drzwi chronią cenne książki : )

agata-sloma-projekt-10

To właśnie te miejsca czekają na obrazy – oświetlenie już gotowe. Z prawej strony widać drzwi ukryte w ścianie. W sypialni ważne są materiały – naturalne tkaniny, len, drewno dębowe na podłodze. To miejsce pełne dobrej enrgii : )

agata-sloma-projekt-9dkolorowe mieszkanie projektant wnętrz Warszawa Agata Słomaagata-sloma-projekt-4

Zapraszam po kolejne projekty wnętrz i po projekty Waszych mebli. Meble na zamówienie robią nasi znajomi dobrzy fachowcy.

Wasza architektka

Agata