+48 505 525 418
agata.sloma@omii.pl

Architekt wnętrz cena? - Projektowanie wnętrz Warszawa - Agata Słoma

Projektowanie wnętrz

Aranżacja wnętrz mieszkań, domów, hoteli, restauracji to specjalność studia projektowego Omii.

W jaki sposób powstanie Twoje wnętrze?

Na początku możesz zadzwonić do mnie lub wysłać mail. Usiądziemy przy kawie i porozmawiamy o tym czego potrzebujesz i jak to sobie wyobrażasz. Poznamy się, doradzę, pomogę, pokażę Ci jak wiele masz możliwości.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, w następnym kroku uzgodnimy wspólnie harmonogram i budżet. Zacznę pracę nad projektem. Przeniosę na papier Twoje marzenia, nadam im formę, zrobię techniczne projekty. Obejrzymy je razem, uzgodnimy co należy poprawić. Gdy już zaakceptujesz projekt, zrobię zestawienie potrzebnych materiałów – od farb, płytek, podłóg, przez drzwi, klamki, meble kuchenne, krany, przyciski, włączniki i wiele więcej, po meble i tkaniny. Tutaj kończy się etap projektowania i zaczyna realizacja, prace wykończeniowe. W trakcie prac odpowiadam na bieżąco na pytania wykonawcy i Twoje. Co kilka dni osobiście sprawdzam jakość wykonanych prac. Na koniec wspólnie odbieramy prace od wykonawcy, zgłaszamy ewentualne uwagi i gdy już wszystko wygląda tak jak powinno, można zacząć meblowanie.

Możesz też wszystkie prace powierzyć OMII i odebrać klucze do gotowego mieszkania. W Twoim imieniu poprowadzę budowę, skoorydynuję prace, zamówię wszystkie materiały. Rozumiem Twoje potrzeby, umiejętnie stosuję nowe technologie, projektuję odpowiedzialnie z dbałością o Twoje zdrowie, środowisko, klimat we wnętrzu. Dbam o Twój budżet, jeśli potrzebujesz zorganizuję profesjonalny przetarg na wykonawcę. Otrzymasz dokumentację uwzględniają zagadnienia akustyki we wnętrzach.Od ponad 20 lat projektuję wnętrza i meble, zarządzam realizacją prac budowlanych dla indywidualnych inwestorów i komercyjnych inwestycji.

Poszerzam wiedzę na bieżąco, oferuję najwyższy standard usług architektonicznych.

Opracuję dla Ciebie:

KONCEPCJĘ PROJEKTU

WIZUALIZACJE

PROJEKT WYKONAWCZY

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

SPORZĄDZĘ ZESTAWIENIE KOSZTÓW REALIZACJI

ZARZĄDZĘ I SKOORDYNUJĘ PRACE WYKOŃCZENIOWE

architekt wnętrz cena Agata Słoma Warszawa

Konsultacje architekta

Jeśli marzysz o zmianie kolorów w domu, nadaniu nowego stylu – umów się na konsultacje architekta. W prosty i tani sposób mogę nadać nowy wygląd Twojemu wnętrzu. Projektowanie scenografii na planach filmów i reklam dało mi znakomite doświadczenie w robieniu wielkich zmian małym kosztem! Razem z Tobą obejrzę mieszkanie lub dom zanim zdecydujesz się na zakup. Podpowiem, czy spełni Twoje oczekiwania, czy da się je przebudować, ile będzie kosztował remont. Konsultacje architekta przydadzą się jeśli kupujesz właśnie mieszkanie lub dom “z drugiej ręki”. Pokażę Ci jakie elementy można odnowić, a jakie należy wymienić na nowe. Dam Ci konkretne argumenty do zmniejszenia ceny, pokazując słabe strony nieruchomości – jeśli takie będą. Jestem inżynierem z dwudziestoletnim doświadczeniem, przebudowy i remonty to moja codzienność. Pomogłam wielu osobom w podjęciu ważnych decyzji o zakupie nieruchomości.

Home Staging

Specjalistyczne konsultacje dotyczące przygotowania mieszkania do sprzedaży, to usługa Home Staging. Przygotuję Twoje mieszkanie do wynajmu lub sprzedaży, w taki sposób aby podnieś jego wartość, wykonam profesjonalne zdjęcia do ofert w krótkim terminie.

Konsultacje architekta wnętrz są pomocne gdy:

PLANUJESZ BUDOWĘ DOMU,

MYŚLISZ O ZMIANIE WYSTROJU WNĘTRZ,

CHCESZ ZROBIĆ REMONT MAŁYM KOSZTEM,

SZUKASZ MIESZKANIA “Z DRUGIEJ RĘKI”

URZĄDZASZ WNĘTRZE DO WYNAJĘCIA

MARZYSZ O ZMIANACH I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ

architekt wnętrze cena Agata Słoma

Warsztaty aranżacji wnętrz

Czym kierować się przy urządzaniu swojego miejsca do życia? Najnowszymi trendami? Modą? Poradami na portalach o urządzaniu wnętrz? Intuicja podpowiada najlepiej! Najlepszy styl to Twój własny!

Warsztaty aranżacji wnętrz to kolorowe, twórcze i energetyczne spotkanie, dające radość każdemu z uczestników. Podczas warsztatów odkryjesz swój styl, poznasz sposoby aranżacji wnętrz w praktyce, doskonałe do wykorzystania we własnym domu. Warsztaty OMII to oryginalny program stworzony w oparciu o doświadczenia zebrane przez ponad 20 lat projektowania wnętrz, tworzenia scenografii filmowej, kreowania przestrzeni. Dzielę się wiedzą praktyczną i użyteczną, pokazuję, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce. 90% warsztatów to własne działanie twórcze uczestników, praca z kolorami, materiałami, fakturami, przy moim wsparciu. Uczestnicy korzystają z przygotowanych materiałów w postaci zdjęć aranżacji wnętrz, próbek drewna, tkanin, materiałów obiciowych, wielu rodzajów tapet, różnych gatunków drewna, gipsu, szkła w różnych kolorach, wzorników kolorów i innych, zależnie od głównego tematu.

Zapraszam na warsztaty aranżacji wnętrz, jeśli:

PRAGNIESZ ODKRYĆ SWÓJ STYL

INTERESUJESZ SIĘ KOMPONOWANIEM I ODDZIAŁYWANIEM KOLORÓW

CHCESZ WYGODNIE I PIĘKNIE MIESZKAĆ

LUBISZ KREOWAĆ OTOCZENIE I CIEKAWI CIĘ JAK PRZESTRZEŃ WPŁYWA NA NAS

WAŻNA JEST DLA CIEBIE ATMOSFERA WE WNETRZU

CENISZ TWÓRCZĄ ATMOSFERĘ PEŁNĄ INSPIRACJI

Ile kosztuje projekt wnętrza?

Wielu z Was pyta ile kosztuje projekt wnętrz u doświadczonego architekta. Odpowiadam zatem wszystkim: to zależy od tego, na co się umówicie, od zakresu pracy.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Wyceny projektu dokonujemy bazując na Twoich potrzebach i możliwościach. Napisz do nas, a odpowiemy na wszelkie pytania i przedyskutujemy warunki współpracy.

Najnowsze wpisy

Na naszym blogu znajdziesz porady i wskazówki, a także newsy z branży architektonicznej.

Podłogi winylowe
0 comments

Podłogi winylowe

Gdy napisałam na Fb, abyście nie używali podłogi winylowej w sypialni i w pokoju dziecka, dostałam wiele zapytań o skład

CZYTAJ
Czym zastąpić poliester?
0 comments

Czym zastąpić poliester?

Czym zastąpić poliester na co dzień? W świecie idealnym wszystkie ubrania, dywany, zasłony, dekoracje są z przewagą naturalnych włókien. Słowo

CZYTAJ
Czy poliester jest zdrowy?
0 comments

Czy poliester jest zdrowy?

Czy poliester jest zdrowy? Przecież od tylu lat towarzyszy nam w ubraniach, materiałach dekoracyjnych, pojemnikach na żywność, meblach, itd. Zanim

CZYTAJ
Którą farbę do ścian wybrać, by była zdrowa?
0 comments

Którą farbę do ścian wybrać, by była zdrowa?

Przy malowaniu mieszkania zawsze przeszkadzał mi zapach farb. Tym razem postanowiłam, że chcę pomalować mieszkanie farbami, od których nie będzie

CZYTAJ