Powierzchnia: 210 m2

Zakres prac: projekt wnętrz - renowacja

Typ projektu:

Data ukończenia: 2015

Kolejny nasz projekt – metamorfoza wnętrza restauracji.

Wnętrza restauracji w budynku Ratusza w centrum Świdnicy przeszły gruntownną przemianę małym kosztem i w ekspresowym tempie. Kreatywni właściciele Restauracji Rynek 43, należącej do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska, twórcy kuchni opartej o lokalne i sezonowe produkty, potrzebowli przemiany wnętrz. Pomysł był prosty: stworzyć takie wnętrze, w którym potrawy na talerzach będą najważniejsze, a ściany i dekoracje nie będą odwaracały uwagi od dań. Całkowicie wymieniliśmy oświetlenie, po to aby światlo skierować wprost na stoliki. W centralnym miejscu znalazła się dekoracyjna lampa zrobiona na zamówienie. Lampa jest nie tylko efektowna (ma ramiona o rozpietości 2,40 m!) ale daje też dużo światła.

Zobaczcie sami efekty pracy!

Agata Słoma projektyAgata Słoma projektyAgata Słoma projekty

Skalę zmian i efekty metamorfozy widać na zestawieniach zdjęć. Wiem, że lubicie takie zestawienia PRZED i PO, dlatego proszę bardzo:

Agata Słoma wnetrzaAgata Słoma wnetrzaAgata Słoma wnetrza

Nasza współpraca zaczeła się od tego szkicu:

Agata Słoma wnetrza

Potem ciężka praca na miejscu, zrywanie podłogi, malowanie i rozbiórki starych drobnych elementów. Podłoga została wyrównana, wylana wylewka, na wierzchu będzie jeszcze warstwa przejrzystego wykończenia, które zabezpieczy powierzchnię i dodatkowo ułatwi mycie podłogi.

Wkrótce przybędą lustra na ścianach, dużo zieleni i kolorowe drobiazgi. Ogród na dziedzińcu czeka na słońce i na gości.

Polecam, sprawdziłam. Karta krótka i sezonowa, czyli najlepsza!

Z pozdrowianiemi

Agata