projekty wnętrz Warszawa

Powierzchnia: 350 m2

Zakres prac: projekt wnętrz

Typ projektu:

Data ukończenia:

Ponadczasowy projekt wnętrz

Celem remontu domu o powierzchni 350 m2 w Warszawie było stworzenie wygodnych ponadczasowych wnętrz.

Inwestorzy podróżujący po całym świecie, ich doświadczenia i upodobania stanowiły dla mnie źródło znakomitych inspiracji i pomysłów na komfort w domu. Wysokie wymagania Inwestorów, ich doskonała znajomość trendów i artystyczne zamiłowania dodały mojej pracy wiele przyjemności.

Ponieważ dom został kilkanaście lat wcześniej solidnie zbudowany, zdecydowaliśmy, że pozostawimy istniejące ściany i najbardziej jak się da wykorzystamy istniejące instalacje.

Powstał zupełnie nowy dom, ponadczasowy projekt wnętrz, wygodne i eleganckie miejsce do życia.

Wybrane zdjęcia z realizacji ukazały się na łamach magazyny Dobre Wnętrze w dodatku specjalnym o trendach w projektowaniu kuchni i łazienek. W artykule możecie przeczytać również o bogatej kolekcji porcelany i kryształów Właścicieli.

ponadczasowy projekt wnętrz projektant wnętrz Warszawa Agata Słoma

Osiągnęliśmy spektakularny efekt nowych wnętrz zachowując przy tym maksymalnie dużo istniejących atutów domu.

Przystępując do projektowania przeanalizowałam dom w sposób inżynierski. Dzięki temu miałam pewność, które z elementów instalacji możemy wykorzystać przy remoncie, co było również ekonomicznie uzasadnione.

Od początku projektowana wnętrz wiedziałam, że będzie to dom, który połączy najwyższy komfort z unikalnymi meblami z historią, nowoczesność z klasyką.

O wyglądzie i wyposażeniu kuchni rozmawialiśmy najdłużej. Wspólnie stworzyliśmy pogodną, jasną przestrzeń pełną udogodnień, na dobry początek każdego dnia.

ponadczasowy projekt wnętrz Agata Słoma architekt wnętrz

ponadczasowy projekt wnętrz Agata Słoma Warszawa

 

Schody wykończone ciemnym egzotycznym drewnem pozostały nie zmienione, nowa jest stalowa balustrada, zaprojektowana specjalnie do nowej aranżacji wnętrz.

Główna łazienka przeszła całkowitą metamorfozę. Jej nietypowe wymiary – długa i wąska – zainspirowały mnie do stworzenia wygodnego prysznica obok wanny. Szklane drzwi na całą szerokość łazienki poprawiają proporcje pomieszczenia, ale przede wszystkim tworzą wyjątkowo duży prysznic. Ściany i podłoga wykończone są marmurem Carrara – tym samym, który znajduje się na ścianach i blacie w kuchni.

ponadczasowa łazienka w stylu klasycznym Agata Słoma ponadczasowy projekt wnętrz Agata Słoma Warszawa

Podłoga w holu została wykończona matowym gresem – który, w odróżnieniu od polerowanego, zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania.

ponadczasowy projekt wnętrz architekt wnętrz Warszawa

Autorem zdjęć jest Yassen Hristov

Stylizacja to moje dzieło. 🙂

Zapraszam po kolejne projekty wnętrz!

Agata Słoma