Powierzchnia: 125 m2

Zakres prac: projekt wnętrz

Typ projektu:

Data ukończenia:

Projekt wnętrz w Wilanowie

Projekt wnętrz zdobył uznanie i realizacja została pokazana w magazynie Weranda. 🙂

Link do artykułu: WERANDA

Zdjęcia do artykułu zrobiła znakomita Jola Skóra

 

Projekt powstał w miesiąc, budowa trwała dwa, dobór tkanin i zakupy drobiazgów zajęły ostatni miesiąc. Moi klienci zamieszkali w cztery miesiące od zlecenia projektu! Wnętrza właśnie ukończone wyglądają jakby właściciele mieszkali tu od dawna. Pełne ciepła, bogate w faktury i szlachetne tkaniny. Rozświetlone połyskiem stali i starannie dobranym oświetleniem.

Projekt wnętrz obejmował wszystkie elementy wykończenia, od podłóg po narzuty. Meble zostały zaprojektowane specjalnie do tego mieszkania, podobnie jak biblioteka w gabinecie, kuchnia, zabudowa pokoju dzieci, meble w sypialni i garderobie.

“W miedzianych kulach, Copper Shade Toma Dixona, światło odbija się jak w złotej kuli. W salonie lampa Vertigo przypomina ażurowy kapelusz z szerokim na dwa metry rondem albo wirującą w tańcu suknię baletnicy. Jest olbrzymia, a jednocześnie bardzo kobieca i delikatna. Nic dziwnego, wymyśliła ją Francuzka projektująca także stroje i biżuterię – Constance Guisseta.” – napisała o projekcie Joanna Halena z Werandy, a ja polecam cały artykuł.

A ponizej zdjęcia mojego autorstwa 🙂

Projekt wnętrz to również dobór obrazów na ściany i dodatków. W sypialni nad łóżkiem na ścianie zagościła kolorowa dekoracja z kolekcji Bo Concept.

projekt wnętrz Agata Słoma

projekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słoma

Powstało eleganckie wnętrze, skrojone na miarę, pełne oryginalnych rozwiązań

Szuflada w pokoju dziecięcym kryjąca łóżko gościnne i miękka tapicerowana ściana, to oryginalne pomysły specjalnie do tego małego pokoju. Niewielkie przestrzenie zostały powiększone dzięki zastosowaniu jasnych kolorów i luster. Światła zostały tak rozmieszczone, aby dodać wysokości pomieszczeniom. Piękna lampa Vertigo nad stołem do kawy i dwie kuliste lampy Toma Dicksona w kolorze mosiądzu w jadalni dopełniają stylu.

projekt wnętrz Agata Słoma

projekt wnętrz Agata Słoma

Kuchnia

Projekt kuchni wykonał stolarz. Typowe lakierowane na połysk fronty z frezem zamiast uchwytów, za to nietypowy sposób połączenia kolorów – część mebli jest biała, a inna część grafitowa.

Łazienki

Projekt wnętrz łazienek – ściany w łazienkach zostały wykończone tapetą z trójwymiarowym wzorem. Podwieszona umywalka osadzona w białym marmurowym blacie i lustro w srebrnej ramie robionej ręcznie, nadały elegancji małej łazience.

W toalecie dla gości położyliśmy na ścianach tapetę w ciepłym odcieniu szarości. Umywalka nablatowa z ceramicznym korkiem (estetyczne rozwiązanie stosowane w wybranych umywalkach Villeroy & Boch) wspiera się na pięknym marmurowym blacie.

Sypialnia

W sypialni i salonie znalazły się malowane szafki z odzysku, które dobrze czują się w towarzystwie nowoczesnych dodatków. Odważne połączenie nierdzewnej polerowanej stali z mosiądzem, a do tego mocny akcent turkusowej kanapy – to lubię!

projekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słoma

Agata Słoma architekt

Gabinet z biblioteką

projekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słomaprojekt wnętrz Agata Słoma

Projekt wnętrz w Wilanowie powstał z zaufania, jakim obdarzył mnie właściciel, z wysokich wymagań odnośnie funkcjonalności rozwiązań, z nieoczywistych połączeń i wielu rozmów o marzeniach, pragnieniach, o tym, czym jest mieszkanie.

Z niecierpliwością czekam na kolejny tak niezwykły projekt wnętrz !

Z pozdrowieniami dla wszystkich miłośników ciepła w domu, klimatu i koloru.

Zapraszam na http://www.facebook.com/OMIIarchitecture – dzieje się wiele!

Wasza architektka Agata Słoma

DSC_7591