Warsztaty Twórcze OMII

Kolejne Warsztaty Twórcze odbyły się wczoraj!

W otoczeniu kolorów i materiałów, w energetycznym miejscu, przy padającym za oknem deszczu, w towarzystwie wspaniałych gospodarzy Długa Showroom, powstały cztery nowe niepowtarzalne style! Stworzyli je uczestnicy Warsztatów. Cel był wspólny – poznać Swój styl, przekonać się i odczuć jakie kolory wzbudzają w nas emocje i jakie to emocje. Z warszatów wszyscy wychodzą z wiedzą, jakie kolory pasują do Waszego domu, jakie elementy wyposażenia kupować w sklepach, aby zawsze były to udane zakupy. W rezultacie twórczego zamieszania, z moją pomocą, każdy z uczestników wykreował swój Mood Board, tablicę własnych kolorów, która jest takim podręcznym przewodnikiem zabieranym ze sobą do sklepów i pomoże przy decyzjach zakupowych wyposażenia i dodatków do domu.

Od czego zacząć? Od wrażeń i intuicji! Podpowiadają najlepiej. Nie zdradzę co było dalej, zapraszam na warszaty : ) Powiem tylko tyle, że przy stole w sobotni poranek spotkały się cztery pory roku (dzięki Monika!) oraz kobiecość, elegancja, odwaga i wrażliwość.

omii-warsztaty-23omii-warsztaty-27omii-warsztaty-26omii-warsztaty-14

Padały słowa “uwielbiam”, “pragnę” i “muszę mieć”… Przerzucaliśmy deski, beton i tkaniny. Dotykaliśmy ścian o wyglądzie blachy i rdzy, macaliśmy panele akustyczne, używalismy koloru mleka i lakieru do paznokci, zdejmowaliśmy biżuterię i naśmieciliśmy na stole.

Zobaczcie zdjęcia mood boardów:

omii-warsztaty omii-warsztaty-21omii warsztaty  omii-warsztaty-12

Odcieni złota szukalismy w kawie, a jedzenie przydało się do kolorystycznych akcentów : )

omii-warsztaty-22omii-warsztaty-30

Czasem kolor z mood boardu sąsiada świetnie się sprawdzał w roli dodatków,

omii-warsztaty-17

a ten sam material w otoczeniu różnych kolorów wydawał się zupełnie inny…

omii-warsztaty-19

Dziekuję Wam za spotkanie!

Warsztaty Twórcze OMII to przede wszystkim wyjątkowy czas w twórczej atmosferze, przy pełnej akceptacji różnych upodobań i potrzeb, bez oceniania. Warsztaty były dla wielu uczestników pierwszy krokiem do zmian we własnych wnętrzach.

Tak podsumowała swoje wrażenia jedna z Uczestniczek:

“Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę, garść porad i pomocne wskazówki przy tworzeniu mood boardu, oraz możliwość obcowania z ciekawymi ludźmi w ciekawej przestrzeni. Spotkanie – oprócz wymiaru warsztatowego – miało dla mnie też charakter lekko psychologiczny, i głośne odczytanie tego, że jestem „zimą” było mi potrzebne, aby uporządkować głowę. Warsztaty wspominam przy każdej możliwej okazji, i nieustannie planuję zamach na moje mieszkanie, w którym obecnie mieszkam. Po takiej dawce energii i inspiracji metamorfoza sama ciśnie się do środka mojego M.”

Dziekuję Wam za spotkanie!

Do zobaczenia nastepnym razem : ) Będziemy dobierać kolory, porozmawiamy o wnętrzach, poznawać nowe materiały, które co chwilę pojawiają się na rynku.

Pamiętając zawsze, że Najlepszy Styl To Twój Własny!

Pozdrawiam ciepło i zapraszam na Warsztaty, piszcie na adres agata.sloma@omii.pl

Agata