Jak mogę Ci pomóc?

Jeśli chcesz wygodnie urządzić swoje mieszkanie, dom, restaurację, hotel i wszystko o czym marzysz, daj mi znać. Jeśli chcesz zobaczyć jakim jestem człowiekiem i jak rozumiem rolę architekta, zapraszam do obejrzenia FILMU https://www.youtube.com/watch?v=6gTkGCx51c8

Pokażę Ci jak wiele masz możliwości, podzielę się z Tobą doświadczeniem ponad dwudziestu lat projektowania wnętrz, będę Twoją przewodniczką po świecie sztuki użytkowej. Przygotuję dla Ciebie dokumentację techniczną i poprowadzę w Twoim imieniu budowę. Możesz zamówić projekt całego domu, biura, restauracji, hotelu, albo pojedynczego pomieszczenia – łazienki, kuchni lub recepcji. Projektuję wnętrza nowe i wymagające remontu, również zabytkowe. Zmienię jakość Twojego życia w sposób, jaki Ty pragniesz.

Opowiem Ci krok po kroku jak powstanie projekt wnętrz dla Ciebie https://omii.pl/projektowanie-wnetrz/.

Jesteś właścicielem hotelu, restauracji i chcesz odświeżyć wnętrza, nadać im nowy styl, zachęcić klientów nowym wizerunkiem? Zobacz nasze wybrane realizacje https://omii.pl/realizacje/ i FILM z targów WorldHotel https://www.youtube.com/watch?v=q6XU-FD2cY4

Jeśli planujesz remont i potrzebujesz fachowego wsparcia, zapraszam na konsultacje architekta wnętrz https://omii.pl/konsultacje-architekta/.

Jeśli chcesz szybciej i za lepszą cenę sprzedać mieszkanie, wynająć biuro, polecam usługę Home Staging. Architekt zrobi metamorfozę wnętrza i zachęcające zdjęcia do Twojej oferty. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się https://omii.pl/kontakt/.

Szukasz mieszkania do kupienia? Wspieram Cię w rozmowach z developerem, przeanalizuję, który lokal spełni najpełniej Twoje potrzeby.

Czas realizacji i budżet za każdym razem ustalam indywidualnie w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. Przemyślana organizacja przestrzeni, szukanie nietuzinkowych rozwiązań i zejście z utartych szlaków to mój sposób projektowania.

Jeśli Twoja głowa jest pełna pomysłów lub wciąż ich poszukujesz, skontaktuj się ze mną. Razem stworzymy coś nowego. Będę Twoim doradcą, przewodnikiem po świecie materiałów i nowoczesnych rozwiązań. Twój dom będzie taki jak TY tego pragniesz.

Zapraszam,

Agata Słoma

Twój Architekt wnętrz