Czy skandynawskie meble są najlepsze?

Skandynawskie wzornictwo.

Dlaczego projektanci tak lubią skandynawskie meble i wzornictwo? Czym się wyróżnia? Ostatnio w Kopenhadze pooddychalam morskim powietrzem, nacieszyłam się sowicie rozdawanymi na ulicach usmiechami, powzdychałam do mebli w sklepach, bez nadziei, że można je kupić w polskich sklepach. Jakież było moje zaskoczenie i radość, gdy idąc ulicą Browarną zobaczyłam przez okno podejrzanie ładne meble. Krzesła, kanapy, stoły, lampy. Od witryny do drzwi, od drzwi na kanapę, profesjonalna informacja, kawa, herbata, oraz… brandbook na 2016 rok – skandynawskie meble Bolia. Zobaczcie jakie aranżacje stworzył zespół projektantów, stylistów i fotografów. To znakomite źródło inspiracji do aranżacji wnętrz. Tym razem skandynawskie klimaty są cieplejsze niż zazwyczaj, meble w kolorach lekko przyprószonych, na tle szarych ścian. Duńskie wzornictwo wyznacza światowe trendy, warto wiedzieć co w trawie piszczy!

.Aranżacje wnętrz Aranżacje wnętrz Aranżacje wnętrz Aranżacje wnętrz Aranżacje wnętrz Aranżacje wnętrz Skandynawskie meble

Zdjęcia pochodzą ze strony http://Bolia.com

Skandynawskie meble to naturalne materiały, drewno, tkaniny, proste formy. To minimalizm i najwyższa jakość wykonania. Eklektyczne wnętrza potrzebują takich dodatków.

Pamiętacie wpis o tym, jak łączyć style we wnętrzach https://omii.pl/jak-laczyc-style-we-wnetrzach/ ?

Podstawą udanego mieszania stylów jest umiar i kontrast. Skandynawskie meble znakomicie nadają się do tego, aby je łączyć z rożnymi fakturami ścian i podłóg.

Z pozdrowieniami, po bardzo udanym dniu,

Agata