20 lat projektowania!

Kochani,

Obchodzę 20 lecie pracy projektowej. Z tej okazji pragnę podziękować osobom, które wywarły największy wpływ na mój zawodowy rozwój, tym, których podziwiam za zawodowe osiągnięcia, którzy mnie inspirują i motywują!

ZAPROSZENIE AGATA SŁOMA

Już 21 czerwca Manufakrurze Wirchomski odbędzie się spotkanie dla moich wyjątkowych gości.

Będą prezenty :- ) Zobaczcie co przygotowali sponsorzy:

Wyjazd do SPA niedaleko Warszawy, pakiet dla 2 osób z masażami, do luksusowej Rezydencji Różanej Welness http://rozanarezydencja.pl/ 

BMW Bawaria Motors Janki zaprasza na weekend z dowolnie wybranym modelem nowiutkiego samochodu z pełnym bakiem paliwa (wiem, że to zbiornik, ale bak lepiej brzmi). Tego szczęśliwego kierowcę wylosujemy, a wszyscy bez wyjątku dostaną zaproszenia na jazdy testowe samochodami BMW.

To było dla duszy, teraz dla ciała. Zdrowie na talerzu ufundowało trzy dni bez gotowania, bez zakupów, bez mycia talerzy! Ktoś z Was wygra zdrowe i pyszne jedzenie na trzy dni, z dostawą codziennie pod drzwi! Zeknijcie na menu tutaj http://www.zdrowienatalerzu.eu/

Luxury Art Cinema przywiezie nam najnowszy telewizor Loewe, baaaardzo duży i z dobrym dźwiękiem –http://www.luxuryartcinema.pl/ to specjaliści od robienia prawdziwego kina w domu.

Lloyd Properties, podzieli się wiedzą o tym, jak najlepiej sprzedać mieszkanie lub wynająć je w sposób całkowicie bezpieczny. O nowej wizji zarządzania nieruchomościami i o tym dlaczego Lloyd Properties nie bierze prowizji od sprzedających, opowie Kamil Kosior.

Pyszności przygotuje dla nas Jarek Uściński, właciciel restauracji Moonsfera. Szef restauracji w hotelu Bristol, który gotował dla Tiny Turner, Bruce Willisa i koronowanych głów świata, będzie gotował dla nas!

A ponieważ do takich dań potrzebne są odpowiednie napoje – skorzystamy z lodówek firmy SUB – Zero, osiągając dzięki temu idealną temperaturę serwowania. Zobaczycie te cuda na wino w miejscu szczególnym, w drewnianej otwartej kuchni w Manufakturze Wirchomski. Spotkamy sie w miejscu stworzonym przez mistrza stolarstwa, którego manufaktura od 15 lat robi unikalne wzory mebli i drzwi, w tradycyjny sposób.

 

Już nie mogę się doczekać spotkania. Wielu z Was nie widziałam od dawna, ale nadal pamiętam Wasze dobre rady (oraz mind mapy!)

 

Na studiach, czyli 25 lat temu, robiłam scenografię do reklam i filmów – znacie "Kilera" : – ) Dokładnie 20 lat temu dostałam pierwsze poważne zlecenie. Dla ITI Film Studio zaprojektowałam remont studia, nowe pomieszczenia do nagrań dźwieków, pokoje montażu, recepcję, bar. Nocami nadzorowałam prace wykonawców, bo co rano studio musiało działać pełną parą. Udało się tak bardzo, że kolejne zlecenie dostałam od księgowego z tej firmy! W ten sposób, na 4 roku studiów, zaczęło się moje poważne projektowanie. Po studiach robiłam projekty wnętrz biurowych, banków i znakomitych hoteli. Hotele, obok prywatych mieszkań, są do dziś moimi ulubionymi tematami.

Byłam tak ciekawa jak wygląda budowa od podszewki, że przekonałam generalnego wykonawcę (Skanska SA), że bardzo się przydam na budowie Złotych Tarasów. Przez trzy wspaniałe lata koordynowałam projekty branżowe, które powstawały w Polsca, USA, Austrii, Francji i Maroko! Znakomita lekcja komunikacji i życia. I tak zostałam Project Managerem. W tym czasie skończyałm kolejne studia – zarządzanie projektami, na których dowiedziałam się, że to co robię, robię dobrze : ) 

W weekendy projektowałam wnętrza mieszkań, a w tygodniu zarządzałam budowami centrów handlowych, budynków biurowych, kilka lat temu budową najwyższego w Europie apartamentowca projektu Daniela Libeskinda przy ul. Złotej 44 w Warszawie. Miałam też przyjemność wykładać na Wydziale Architektury IUAV w Wenecji zagadnienia związane z projektowaniem i budową wieżowców w centrach miast.

Dziś jestem szczęśliwą mamą tegorocznej maturzystki, prowadzę pracownę projektową OMII, piszę bloga z poradami, prowadzę autorskie warsztaty projektowe i bardzo lubię urządzać wnętrza. Pomagam zobaczyć własne marzenia moim Klientom, a potem z tych marzeń robię domy, hotele, biura i restauracje.

Pracownia OMII ma 2 lata, jeszcze wiele przed nami : – )

Patronat medialny nad spotkaniem z okazji 20 lat projektowania objął portal HomeSquare oraz wydawnictwa Dom & Wnetrze, Weranda i Villa. Serdecznie dziękuję HomeSquare za miłe słowa i unikalne zdjęcia sprzed wielu lat. Wzruszyłam się! https://www.homesquare.pl/projektantka-wnetrz-agata-sloma/

PS. Zapraszam do obejrzenia filmu, który powstał podczas spotkania 🙂 https://youtu.be/bRIv25-p3_I

Pozdrawiam i do zobaczenia

Agata Słoma