Kolory we wnętrzach

Jakie kolory we wnętrzach? Chodzi za mną niebieski i turkusowy.

Chodzi tak od rana. Zmienia się od szarego z dodatkiem granatu, przez ciemno niebieski, potem zamienia w zgaszony granat z domieszką zieleni, przekształca w ciemny turkus… Chodziło o szafki do kuchni. Projektuję właśnie wnętrze niezwykłe, jak zawsze! Dla odważnych Klientów o barwnym życiu. O kuchni rozmawialiśmy długo i jeszcze dłużej. Kolory we wnętrzu zmieniały się, aż wczoraj wybraliśmy kolor szafek! Połyskujący głęboki ciemny turkus będzie sąsiadował z blatem w kolorze betonu i gresem Ceramiche Cezar, Trace, Mint.

Agata Sloma architekt (2)

agata sloma architekt

CESAR

Agata Słoma

Agata Słoma

Agata Sloma

Spójrzcie jak wiele jest odcieni i nazw na taki kolor we wnętrzach. Turkusowe kolory we wnętrzach pasują do zgaszonych błękitów, do granatowych odcieni znanych pod nazwą navy blue i do kolorów piaskowca. Wiecie, że lubię kolory we wnętrzach. A te zgaszone odcienie ujęły mnie i wykorzystam je ponownie wkrótce! Zestawię z ciepłym drewnem, chłodną szarością, białymi ścianami. Wspaniale wyglądają na ich tle miedziane dodatki, np. lampy. Wyobraźcie sobie taką lampę na turkusowym tle! PS.To limitowana seria Louisa Poulsena – niestety już nie produkowana… właśnie sprawdziłam.

louis poulsen

Jeśli interesują Was kolory we wnętrzu polecam wcześniejsze artykuły: https://omii.pl/kolory-w-domu/ – poradnik jak komponować kolory we wnętrzach oraz: https://omii.pl/kolory-lata-we-wnetrzu/ – o ulotnych kolorach lata.

Agata Słoma architekt

Pozdrawiam ciepło!

Agata