WARSZTATY ARANŻACJI WNĘTRZ

Czym kierować się przy urządzaniu swojego miejsca do życia? Najnowszymi trendami? Modą? Poradami na portalach o urządzaniu wnętrz? Intuicja podpowiada najlepiej! Najlepszy styl to Twój własny!

Warsztaty aranżacji wnętrz to kolorowe, twórcze i energetyczne spotkanie, dające radość każdemu z uczestników. Podczas warsztatów odkryjesz swój styl, poznasz sposoby aranżacji wnętrz w praktyce, doskonałe do wykorzystania we własnym domu. Warsztaty OMII to oryginalny program stworzony w oparciu o doświadczenia zebrane przez ponad 20 lat projektowania wnętrz, tworzenia scenografii filmowej, kreowania przestrzeni. Dzielę się wiedzą praktyczną i użyteczną, pokazuję, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce. 90% warsztatów to własne działanie twórcze uczestników, praca z kolorami, materiałami, fakturami, przy moim wsparciu. Uczestnicy korzystają z przygotowanych materiałów w postaci zdjęć aranżacji wnętrz, próbek drewna, tkanin, materiałów obiciowych, wielu rodzajów tapet, różnych gatunków drewna, gipsu, szkła w różnych kolorach, wzorników kolorów i innych, zależnie od głównego tematu.

Zapraszam na warsztaty aranżacji wnętrz jeśli:

PRAGNIESZ ODKRYĆ SWÓJ STYL

INTERESUJESZ SIĘ KOMPONOWANIEM I ODDZIAŁYWANIEM KOLORÓW

CHCESZ WYGODNIE I PIĘKNIE MIESZKAĆ

LUBISZ KREOWAĆ OTOCZENIE I CIEKAWI CIĘ JAK PRZESTRZEŃ WPŁYWA NA NAS

WAŻNA JEST DLA CIEBIE ATMOSFERA WE WNETRZU

CENISZ TWÓRCZĄ ATMOSFERĘ PEŁNĄ INSPIRACJI

Zapraszam wszystkich!

Relacje z warsztatów i opinie uczestników możesz zobaczyć tutaj: https://omii.pl/category/warsztaty-projektowania-wnetrz/